VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

DOUČOVANIE, CUDZIE JAZYKY, HUDOBNÝ NÁSTROJ, SPEV, PREDMETY

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 20 inzerátov z 184

Doučovanie ruského jazyka na všetkých úrovniach

Volám sa Natália a som rodená Ruska. Žijem na Slovensku už viac ako 20 rokov a už viac ako 12 rokov pracujem v školstve. Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore ruský jazyk a výtvarná výchova. Vyučujem ruský jazyk a som aj lektorka ruského jazyka. Mám skúsenosti aj s tlmočením a prekladateľstvom.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Lekcie gitary

LEKCIE GITARY - mesto? : Žilina - priestor?: mám zabezpečený - cena? : 15,- E - vek : od 14 rokov. Venujem sa žiakom od veku 14 rokov. Starší ľudia sú taktiež vítaní, hornú hranicu nemám obmedzenú - čo naučím? : to, čo sa chceš naučiť ty - prispôsobím sa žiakovi * rôzne štýly; skladby podľa vlastného výberu - minimum teórie, maximum praxe. (kto chce teóriu - ovládam ju, väčšina ľudí však chce z teórie len základy a hlavne hrať) * Aj pre úplných začiatočníkov * Od jednoduchých skladieb,...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Žilina

15 €

Napišem esej/članok v angličtine, nemčine alebo ruštine

Napišem esej alebo članok, obsah seminarnej prace v angličtine, nemčine alebo ruštine. Som študentka magisterskeho stupna, odbor: angličtina a nemčina, ruština je moj rodny jazyk. Rychlost, spravna stilistika a gramatika je zaručena. Cena je 6 eur za stranu. Nevahajte ma kontaktovat mailom: viktoriia.reva@gmail.com Tešim sa na spolupracu!

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Košice Západ

v texte

Korekcia a prepis textov

Dobrý deň,som študentkou štvrtého ročníka slovenského jazyka a literatúry a ponúkam korekciu záverečných prác aj iných textov. Rovnako ponúkam prepis textov a doučovanie zo slovenského jazyka. Cena za jednu normostranu je 0,80€. Teším sa na spoluprácu!

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

0,8 €

Anglický jazyk - výučba, doučovanie

Ponúkam kvalifikovanú výučbu alebo doučovanie angličtiny pre všetky úrovne náročnosti - lokalita: okres Čadca, najmä Turzovka, Korňa a okolie. Mojou hlavnou prac. činnosťou sú preklady a opravy textov v angličtine, ale mám tiež 10 rokov praxe vo vyučovaní AJ na základnej i strednej škole. Ďalšie informácie nájdete na web stránke uvedenej pri tomto inzeráte! Cena: 1 vyučovacia hodina = 50 minút = 6 eur

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

6 €

Doučovanie AJ a NJ

Som absolventkou translatológie (prekladateľstvo a tlmočníctvo - anglický jazyk a nemecký jazyk) na UKF v Nitre. Pracujem ako lektor oboch jazykov v jazykovej škole. Ponúkam nielen doučovanie oboch jazykov, nakoľko ich ovládam aktívne, ale aj preklady z/do spomínaných jazykov. Mám skúsenosti s prípravou na maturitu, pohovory, medzinárodné certifikáty v oboch jazykoch.

Iné lokality: zlaté moravce

Ponuka

lokalita neznáma

10 €

Jazykové hodiny, kurzy

Som skúsená a kvalifikovaná lektorka angličtiny a maďarčiny. Mám skúsenosti so všetkými vekovými kategóriami a úrovňami. Pripravím aj na rôzne skúšky a pohovory. Mám učebne v Bratislave - Petržalke a Senci. Zabezpečujem výučbu aj v spoločnostiach. Učím aj online, hlavne v tomto období.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Senec

dohodou

Lektorka

Doucim ,naucim znevyhodnenych ziakov vsetky predmety ZS.

Iné lokality: Zlate Moravce,Vrable,Ni...

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Profesionalna výuka anglického jazyka-skype aj osobne

Ponúkam výuku cez skype pre všetky vekové kategórie a pre všetky úrovne. Taktiež ponúkam osobnú výučbu vo firmách. Mám 14 ročnú prax v jazykových školách. 4 roky som žila v USA. V súčasnosti učím pre jazykovú školu Plus akademia. Vyucujem angličtinu prostredníctvom rôznych aktivít vrátane hry na rozvoj komunikácie, učím taktiež obchodnú angličtinu , viem učiť aj Callanovou metódou, pripravujem na rôzne certifikácie , plus keďže som učila aj na strednej škole doučujem žiakov .

Iné lokality: Bratislava

Ponuka

lokalita neznáma

12 €

Preklad odborných textov a abstraktov do angličtiny

Ponúkam preklad odborných textov a abstraktov do angličtiny. Spoľahlivo, správne a s rýchlym dodaním. Cena za abstrakt 5e hodina, odborné texty od 5 do 10 eur podľa náročnosti. Taktiež pomoc pri písaní, formátovaní a úprave prác.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

5 €

Preklad z českého jazyka do slovenského

Preložím český text dodaný v elektronickej podobe do slovenského textu v rovnakom textovom formáte (pdf to pdf, docx to docx, xml to xml, xls to xls...). Cena je za NS čisteho textu originálu.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

4 €

Doučovanie angličtiny v BA s native speakerom u Vás

Som z Anglicka a mám dlhoročné skúsenosti s vyučovaním na Slovensku. Viem Vás naučiť od úrovne úplný začiatočníci až po vyššie pokročilý. Lekcie anglického jazyka poskytujem u Vás počas pracovného dňa od 8.00 do cca. 16.00 hod. Lekcie z učebnice alebo Anglická konverzácia (témy): 60 minút = 18 €, 90 minút = 25 €, Skupina (max 4) 60 minút = 20 €

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Bratislava Nové Mest

18 €

Angličtina SKYPE | The best you can get ;-)

Mám najlepší profesionálny výcvik v tomto biznise (Cambridge CELTA, IH CYLT). 5 rokov som učil na najlepšej škole na Slovensku (International House Bratislava). Učím všetkých (deti od 6 rokov) a všetko. Moje špeciality sú základy angličtiny, gramatika, konverzácia, príprava na skúšky (maturita, IELTS, FCE..), príprava na pohovory, skvelá podpora študenta v samoštúdiu a vymakané spracovanie tém na želanie. Učím cez Skype, maximálna flexibilita. Celkove som veľmi v pohode týpek, väčšina študentov si ...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Bratislava

dohodou

Doučovanie/pomoc s úlohamami slovenského a anglického ja

Dobrý deň, volám sa Veronika. Študujem právo na Univerzite Komenského a vo voľnom čase sa venujem doučovaniu detí väčšinou na I. stupni ZŠ. Deťom vysvetlím problematické učivo a pomôžem s úlohami. Som ochotná cestovať k Vám.

Iné lokality: Malacky

Ponuka

Malacky

10 €

Vypočítam príklady z matematiky

Neviete si poradiť s príkladmi v škole? Vypočítam a pošlem spolu s kompletným a zrozumiteľným postupom riešenia - aj expresne. Máte odovzdať zadanie alebo projekt? Vypracujem a pošlem. Napíšte a ja Vám rada pomôžem. Teším sa na spoluprácu. Cena za jeden príklad - 2 Eurá

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

2 €

Angličtina cez Skype

Doučovanie angličtiny online s mnohoročnými skúsenosťami. Už vyše 10 rokov žijem vo Veľkej Británii, mám vyštudovanú pedagogickú vysokú školu a s doučovaním angličtiny mám dlhoročné skúsenosti, tak isto, ako s prekladmi. Ponúkam vzdelávanie pre všetky úrovne od začiatočníkov až po veľmi pokročilých, cez gramatiku, konverzáciu, písanie, či čítanie. Všetko v pohodlí Vašeho domova cez Skype, v hodinách ktoré vyhovujú Vašemu rušnému životu a potrebám. Cena 15€/45 min.

Iné lokality: online

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Preklady z/do nemeckého jazyka

Ponúkam preklady z/do nemeckého jazyka. Som absolventkou magisterského štúdia v študijnom odbore prekladateľstvo nemeckého jazyka v kombinácii so slovenským jazykom. Zameriavam sa na preklad rôznych zmlúv, vysvedčení, diplomov, životopisov a iných dokumentov, ale aj bežných textov, popisov k produktom a i. Okrem toho sa venujem aj prekladu z oblasti práva, nakoľko som sa v diplomovej práci venovala právnej terminológii z oblasti trestného práva. Cena je 7 EUR za jednu normostranu, v prípade odborných textov je cena 10...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

7 €

Lektorka

Douči znevýhodnených žiakov ZŠ všetky predmety dyslexia, dysgrafia, dyskalkulia aj domáce úlohy.

Iné lokality: Zlaté Moravce, Vráble

Ponuka

Nová Ves nad Žitavou

v texte

Ruský jazyk! Словацкий язык!

Ahojte!Rada Vás naučím ruský jazyk! Ruština je moj materinský jazyk. Mám ruské vzdelanie. Učím deti a dospelých vyše 10 rokov,tiez vediem kurzy v súkromných školách. Doučujem cez internet, čím šetrite čas a energiu. Konverzácia v ruštine. 1h/4€ Robím preklady zo slovenčiny a češtiny do ruštiny(1cent/slovo) Teším sa na spoluprácu!

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

doučovanie

doučujem chémiu ,biológiu a fyziku stredne a základné školy

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €